دانلود پی دی اف کتاب Vietnamese Picture Dictionary : Learn 1,500 Vietnamese Words and Expressions – The Perfect Resource for Visual Learners of All Ages (Includes Online Audio)

[ad_1]

یک منبع سرگرم کننده و مفید برای هر کسی که علاقه مند به یادگیری برخی از ویتنامی ها باشد – چه 5 ساله باشید و چه 100 ساله! این فرهنگ نامه تصویری شامل 1500 مورد از مفیدترین کلمات و عبارات ویتنامی است. هر کلمه و جمله به خط ویتنامی – با یک نسخه رومانیزه ، برای کمک به تلفظ صحیح آن – با معنی انگلیسی آورده شده است. این اصطلاح به 40 موضوع یا مبحث مختلف تقسیم شده است ، از جمله موارد اساسی مانند ملاقات با کسی و استفاده از موضوعات خاص فرهنگ با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی ، مانند جشن گرفتن تعطیلات ویتنام و خوردن غذای ویتنامی. این فرهنگ لغت تصویری رنگارنگ شامل: بیش از 750 عکس رنگی کلمات و عبارات ویتنامی از 40 موضوع مختلف – رسانه های اجتماعی و شمارش ، از غذا و تعطیلات ویتنامی. نمایش نحوه استفاده از کلمات به شما امکان می دهد کلمات را به سرعت مشاهده کنید فرهنگ لغت تصویری ویتنامی زبان را از عبارات سنتی سرگرم کننده تر می کند. این منبع برای مبتدیان در هر سنی – کودکان کنجکاو ، زبان آموزان بصری و مسافران آینده که از ویتنام بازدید می کنند مناسب است.

[ad_2]

دانلود pdf کتاب Vietnamese Picture Dictionary : Learn 1,500 Vietnamese Words and Expressions – The Perfect Resource for Visual Learners of All Ages (Includes Online Audio)