دانلود پی دی اف کتاب The Saint Bernard – A Presentation of the Origin, History and Development of This Noble Breed, Along With a Discussion of Its Care, Showing, Physical Perfection, Kenneling, Training, Uses and Dispositions (A Vintage Dog Books Breed Classic)

[ad_1]

سنت برنارد – نمایشی از منشأ ، تاریخچه و پیشرفت این نژاد بزرگ. مراقبت ، آموزش ، نمایش و تولید مثل آن. جوزف اچ توسط فلسیلی. این اثر نادر اولیه که در اوایل دهه 1930 در شیکاگو منتشر شد ، در چاپ اول بسیار گران است و یافتن آن دشوار است. VINTAGE DOG BOOKS با استفاده از متن اصلی و تصاویر بعنوان بخشی از مجموعه کتابهای نژاد CLASSIC ، آن را بازنشر داده است. نویسنده یک قاضی نمایش مشهور و پرورش دهنده قهرمان بود. او با درخشش و غیرت عاشق واقعی این نژاد بزرگ می نویسد. سنت برنارد نژادی است که در داستان ، افسانه و تاریخ مشهور است و نه چیزی کمتر. در صد و ده صفحه ده فصل مفصل وجود دارد: پیدایش و تاریخچه. تاریخچه و توسعه سنت برنارد در آمریکا. طبیعت سنت برنارد. استاندارد رسمی و توضیحات آن. نظریه باروری. غم و اندوه آموزش. بهداشت و مدیریت. را نشان می دهد مدیریت سودآوری لانه. این ماده با بسیاری از عکس ها و تصاویر به خوبی نشان داده شده است. این یک نی جذاب برای همه پرورش دهندگان ، غرفه داران ، صاحبان و دوستداران سنت برنارد است ، از جمله اطلاعات زیادی که امروزه نیز مفید و کاربردی است. بسیاری از قدیمی ترین کتاب های نژاد سگ ، به ویژه آنهایی که قدمت آنها به سال 1900 و قبل از آن باز می گردد ، اکنون بسیار نادر و گران ترند. VINTAGE DOG BOOK با استفاده از متن اصلی و آثار هنری ، این آثار کلاسیک را در نسخه های مقرون به صرفه ، با کیفیت بالا و مدرن بازنشر می کند.

[ad_2]

دانلود pdf کتاب The Saint Bernard – A Presentation of the Origin, History and Development of This Noble Breed, Along With a Discussion of Its Care, Showing, Physical Perfection, Kenneling, Training, Uses and Dispositions (A Vintage Dog Books Breed Classic)