دانلود پی دی اف کتاب The Rise of Responsible Conduct of Research Education: If It Is Difficult to Teach Old Dogs New Tricks, Should We Teach the Young?

[ad_1]

آیا علم از اخلاق کم می شود؟ این س nowال اکنون به طور مکرر در جوامع گسترده تر مطرح می شود. این مسئله جدید نیست ، اما موارد سو mal قصور علمی در سرتاسر جهان در حال افزایش است و نگرانی هایی در مورد هدر دادن هزینه برای تحقیقات مطرح شده است. دلایل مختلفی مطرح شده است و رویکردهای قانونی برای مقابله با مشکل کافی نیستند. بحث های بین المللی بررسی کرده است که چه کاری می تواند برای حل این مشکل انجام شود و چگونه می توان علم خوب را تشویق و ترویج کرد. برخی معتقدند که پاسخ در آموزش نهفته است: نیاز به آموزش تکمیلی درباره رفتار مسئولانه تحقیقات (RCR) ، به ویژه برای دانشجویان و محققان جوان است. توصیه های بین المللی بر آموزش اجباری RCR برای دانشجویان کارشناسی و محققان جوان تأکید کرده است. این کتاب بحث های فعلی در مورد یکپارچگی علم را مورد بحث قرار می دهد و از منظرهای مختلف به بررسی مسئله می پردازد. میزان این مشکل و علل احتمالی آن را بررسی می کند ، به دنبال راه حل هایی برای مقابله با آن است و کدهای رفتاری را از سراسر جهان مرور می کند. این کتاب بر اهمیت آموزش و با نقش ها و چالش های احتمالی آموزش RCR به محققان دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد ، با شواهد ، بر آموزش تأکید دارد. این تجربیات مختلف در موسسات آموزش عالی و تحقیقاتی در سراسر جهان را برجسته می کند. امید است که این کتاب دانشمندان را از اهمیت مسئله آگاه کرده و بحث جامعه جهانی را در مورد فرصت ها و چالش ها تشویق کند تا نشان دهد چگونه جامعه علمی می تواند برای ارتقا integrity سلامت تحقیق بهتر همکاری کند این کتاب می تواند به عنوان یک راهنمای مفید برای تصمیم گیرندگان در م institutionsسسات آموزش عالی که مایل به استفاده از RCR در برنامه درسی دوره کارشناسی خود هستند ، باشد. هدف این کتاب حمایت از محققان آینده است که تحقیقات اخلاقی را ارزش و عمل می کنند و در نهایت تغییر در سیستم علمی را تشویق می کنند که به دانشمندان اجازه می دهد حرفه خود را در تحقیقات با وفاداری به نفع علم و جامعه پیش ببرند. .

[ad_2]

دانلود pdf کتاب The Rise of Responsible Conduct of Research Education: If It Is Difficult to Teach Old Dogs New Tricks, Should We Teach the Young?