دانلود پی دی اف کتاب The Bookshop of Second Chances : The Most Uplifting Story of Fresh Starts and New Beginnings You'll Read This Winter!

[ad_1]

The Bookshop of Second Chance در یک شهر کوچک و جذاب اسکاتلند واقع شده است ، نشاط آورترین داستانی است که زمستان امسال توسط یک نویسنده بسیار با استعداد خوانده اید. تئا ماه بدی را سپری می کند. او نه تنها اضافه کار کرده است ، بلکه همچنین دریافت که شوهر بیست ساله اش با یکی از دوستانش خوابیده است. و متاسف نیست – او دارد می رود. ناامید و شکست خورده ، تئا نمی داند چه کاری انجام دهد. اما ، وقتی از عموی بزرگ که به سختی می شناسد باخبر شد و مجموعه گسترده ای از کتاب های دست دوم و خانه ای را در اسکاتلند لولند ترک کرد ، احساس می کند که به او فرصتی دوباره داده شده است. در حال دویدن به یک شهر کوچک که به نظر می رسد هیچ کس نمی داند واقعاً چه چیزی به تئا احتیاج دارد. اما وقتی او با برادران اشرافی مالتراور – صاحب بدخلقی کتابفروشی ادوارد و برادر مسحورش چارلز ، لرد هولینسوف – ملاقات می کند ، زندگی جدید او به زودی به همان اندازه پیچیده می شود که زندگی را طی می کند … اسکاتلند لردها یک داستان دلربا از ، دست دوم . این کتاب های “آغاز جدید” و “فرصت دوم” برای طرفداران کرسیدا مک لاولین ، ورونیکا هنری ، راشل لوکاس و جنی کولگان بسیار مناسب است. من چقدر این کتاب را دوست دارم؟ چقدر بیشتر. تازه و عاشقانه ، این یک کراکر کامل است! قلبم را بالاتر از هرچیزی که مدتهاست خوانده ام بلند کرد. این خنده دار ، هوشمندانه ، خوب نوشته شده ، گرم ، شاد و راحت است. من می توانم تمام روز در مورد آن لاف بزنم! دوستش داشتم کرایسلر هرینگتون ، نویسنده پرفروش کتاب هزار جاده به خانه. Cherina Pishiris ، نویسنده کتاب آهنگ های عاشقانه برای شکگران ، برنده واقعی با قلبی بسیار و قهرمان کاملاً قابل اعتماد.

[ad_2]

دانلود pdf کتاب The Bookshop of Second Chances : The Most Uplifting Story of Fresh Starts and New Beginnings You'll Read This Winter!