دانلود پی دی اف کتاب Squeaky Clean Super Funny School Jokes for Kidz : (Things to Do at Home, Learn to Read, Jokes & Riddles for Kids)

[ad_1]

جوک های تمیز و جنجالی برای Kidz تا غلغلک های خنده دار خود را تمیز کند و جوک های فوق العاده خنده دار مدرسه را تمیز کند. از کریگ یئو ، مدیر خلاق سابق ، معاون رئیس جمهور و مدیر کل Muppetsand جیم هنسون گرفته تا نیکلودون و مدیر خلاق سابق دیزنی ، مجموعه ای از کتابهای سرگرم کننده برای بچه ها در هر سنی. جوک های Squeaky Clean Super Kidney School برای Kidz سومین مجموعه است و شما می خواهید همه آنها را بخندانید! کریگ ، کشیش بازنشسته ، معتقد است که هیچ چیز در زندگی بهتر از خنداندن کودکان و احساس خوشبختی وجود ندارد. او سالها است که مشغول جمع آوری جوک است و اکنون در سریال “Squeeky Clean” جوک های دستی خود را برای کودکان منتشر می کند. این پر از شوخی های جالب ، درخشان ، شگفت انگیز شایسته برای تشویق به مطالعه ، تشویق و شغلی است که به شاد کردن بچه ها اختصاص دارد. در اینجا برنده جایزه ایزر (جوایز اسکار معادل صنعت کمدی) و مدال طلای انجمن تصویرگران است. او نویسنده ، ویراستار ، مدیر هنری ، طراح گرافیک ، کاریکاتوریست و مورخ طنز است. کریگ در حال حاضر در حال فعالیت Yoe! خلق استودیو و بله! کتابها هفته نامه ناشران می گوید که آنها “متعصبان مسخره و متعالی” هستند و نیروی کار خود را می خوانند. ‘جیم هنسون یک بار گفت که “کریگ خلاقیت و اشتیاق ارزشمند خود را با خود به ارمغان می آورد. او ترکیب خوبی از استعداد تجاری و خلاقیت دارد! “مارک هامیل از جنگ ستارگان گفت:” من مدام از Yoh Books کتاب می خرم ، سپس آنها را برای خودم نگه می دارم! ” هدیه ای مناسب برای کودکان (و والدین و مادربزرگ ها). اگر شما و فرزندانتان از کتاب هایی مانند جوک های احمقانه برای بچه های احمقانه ، جوک های شکمی برای بچه ها یا جوک های با صدای بلند + برای بچه ها لذت برده اید. شما و فرزندتان عاشق جوک های مدرسه ای فوق العاده خنده دار کریگ یئو برای بچه ها هستید. هیچ مشاعره کننده ، ارواح ، جادوگر ، هیولاهای وحشتناک ، توهین یا سرسختی پر از سرگرمی تمیز خوب برای پیر و جوان نیست.

[ad_2]

دانلود pdf کتاب Squeaky Clean Super Funny School Jokes for Kidz : (Things to Do at Home, Learn to Read, Jokes & Riddles for Kids)