دانلود پی دی اف کتاب Squeaky Clean Super Funny Knock Knock Jokes for Kidz : (Things to Do at Home, Learn to Read, Jokes & Riddles for Kids)

[ad_1]

Squeaky Clean Knock Knock استخوان بامزه شما را جوک می زند و می گوید: “این کتابی با هدف است و این هدف سرگرم کننده است! پر از طغیان خودجوش خنده… ”ireMark Squirek ، مجله کتابهای نیویورک کتاب جوک مفید برای کودکان. از کریگ یئو ، مدیر خلاق سابق ، معاون رئیس جمهور و مدیر کل جیم هنسون Muppetsand و مدیر خلاق سابق در Nickelodeon و Disney ، یک سری شوخی برای کودکان در هر سنی انجام داد. Squeaky Clean Super Kidney Knock Jokes دومین فیلم این مجموعه برای Kidz است و همه آنها را به فرزندی قبول خواهید کرد! کریگ ، کشیش بازنشسته ، معتقد است که هیچ چیز در زندگی بهتر از خنداندن کودکان و احساس خوشبختی نیست. او سالها است که مشغول جمع آوری جوک است و اکنون در سریال “Squeeky Clean” جوک هایی را از دست خود آزاد می کند. کامل ، همراه با ویرایش ، شوخی های خنده دار LOL برای تشویق مطالعه و سرگرمی بچه ها برای ساعت ها. شغلی اختصاص داده شده برای خوشبخت کردن کودکان. در اینجا برنده جایزه ایزر (جوایز اسکار معادل صنعت کمدی) و مدال طلای انجمن تصویرگران است. او نویسنده ، ویراستار ، مدیر هنری ، طراح گرافیک ، کاریکاتوریست و مورخ طنز است. هفته نامه ناشر می گوید آنها “متعصب مسخره و متعالی” هستند و نیروی کار خود را می خوانند. این مجله ها او را “یک گورو کمیک” صدا می کنند. جیم هنسون یک بار گفت که “کریگ خلاقیت و اشتیاق ارزشمند خود را با خود به همراه دارد.” مارک همیل از جنگ ستارگان گفت: “من مدام از Yoh Books کتاب می خرم ، سپس آنها را برای خودم نگه می دارم!” هدیه ای مناسب برای کودکان (و والدین و مادربزرگ ها). اگر شما و بچه هایتان از اولین کتاب کریگ یو در این مجموعه لذت می برید ، جوک های فوق العاده جالب و تمیز کیدز یا کتاب های دیگری مانند جوک های احمقانه یا جوک های خنده دار بیلی برای کودکان. شما عاشق دومین کتاب شوخی پاک Squeeky Clean کریگ یو خواهید بود. بدون مشاجره ، اشباح ، جادوگران ، هیولاهای وحشتناک ، توهین یا سرگرمی – بسیار خوب و سرگرم کننده برای پیر و جوان.

[ad_2]

دانلود pdf کتاب Squeaky Clean Super Funny Knock Knock Jokes for Kidz : (Things to Do at Home, Learn to Read, Jokes & Riddles for Kids)