دانلود پی دی اف کتاب Research in Building Physics and Building Engineering : 3rd International Conference in Building Physics (Montreal, Canada, 27-31 August 2006)

[ad_1]

ساختمانها بر مردم تأثیر می گذارند. آنها یک سوم مصرف انرژی در سراسر جهان را تشکیل می دهند و هزینه های سرمایه ای سالانه 7٪ -10٪ GNP در کشورهای صنعتی را نشان می دهند. هزینه های عملیاتی مادام العمر آنها ممکن است بیش از سرمایه گذاری باشد. هدف از مهندسی ساختمان ، کارآیی ، ایمن و مقرون به صرفه بودن ساختمان ها است. فیزیک ساختمان / علوم ، شاخه ای از این رشته ، با افزایش آگاهی از پدیده هایی مانند ساختمان های بیمار ، بحران های انرژی و پایداری و عملکرد ساختمان ها از نظر بارهای آب و هوایی و شرایط داخلی ، برجسته شده است. این کتاب سطح پیشرفته و کیفیت بالای تحقیق را نشان می دهد که مهندسی ساختمان و به ویژه فیزیک ساختمان / علوم در اوایل قرن بیست و یکم به آن رسیده اند. این یک منبع ارزشمند خواهد بود: مهندسان ، معماران ، دانشمندان ساختمان ، مشاوران ، محققان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در ساخت پاکت نامه ها.

[ad_2]

دانلود pdf کتاب Research in Building Physics and Building Engineering : 3rd International Conference in Building Physics (Montreal, Canada, 27-31 August 2006)