دانلود پی دی اف کتاب Recent Advances in Information and Communication Technology 2017 : Proceedings of the 13th International Conference on Computing and Information Technology (IC2IT)

[ad_1]

این کتاب شامل مشارکت های منتخب مربوط به کلان داده و شبکه داده است که در سیزدهمین کنفرانس بین المللی محاسبات و فناوری اطلاعات (IC2IT) ، که از 6 تا 7 ژوئیه 2017 در هتل بزرگ آرنوما بانکوک ، تایلند برگزار شد ، ارائه شده است. این کنفرانس برای ارائه الگوریتم ها ، روش ها و فن آوری های نوظهور با سطح بالایی از اصالت ، نوآوری و نوآوری بود ، موضوعات کنفرانس “تسلط بر داده ها و شبکه سازی” بخش 1 و 2 جنبه های مختلف داده کاوی و برنامه های کاربردی مرتبط را مورد بحث قرار می دهد. بخش 3 بر روی مشکلات بهینه سازی شبکه و سرعت بالا و همچنین مشکلات انرژی سیستم های خودمختار تمرکز دارد که از اهمیت بیشتری برخوردار می شوند. کلید حل این مشکلات تعیین صحیح پارامترهای حیاتی است. بخش 4 پردازش زبان طبیعی ، از جمله استخراج روندها و شناخت محبوبیت و احساسات ، و همچنین مباحث کلاسیک مانند شناسایی و طبقه بندی را برجسته می کند.

[ad_2]

دانلود pdf کتاب Recent Advances in Information and Communication Technology 2017 : Proceedings of the 13th International Conference on Computing and Information Technology (IC2IT)