دانلود پی دی اف کتاب La Trève de minuit – Jusqu'à la reddition : Les tomes 3 et 4 de la saga de romance U.S. Marines réunis en un volume inédit !

[ad_1]

داستان اسکارلت و کیر را دنبال کنید ، که روابط آنها با انتخاب های دشوارتر تیره شده است: Call of Duty یا Call of Emotions؟ تفنگداران دریایی ایالات متحده – جلد 3 پس از یک برخورد پر سر و صدا ، اسکارلت و کیر درگیر یک رابطه تحریک آمیز و تحقیر شدند. اما فراتر از بیگانگی ، موهای سرخ بی باک و کاپیتان های آلوده یک جاذبه متقابل را پرورش می دهند که هیچ یک از آنها نمی تواند ناشی شود. وسواس به زودی برگشت ناپذیر می شود و هر دو عاشق آن را با تب زندگی می کنند … تا روزی که سرباز از احساسات وحشت کرده و بازگشت خود را پیش ببرد. US Marine – جلد 4 در حالی که اسکارلت و کیر رابطه ای پرشور و پرشور داشتند. اسکارلت به طور تصادفی باردار شد. اگر این خبر زن جوان عاشق را خوشحال می کرد ، به نظر می رسید دستگیری این سرباز آزادیخواه باشد. کیر بازگشت خود را به خط مقدم تبدیل کرد و مسافتی او را برای ماههای طولانی از هم جدا کرد ، آماده بود تا احساسات خود را ارزیابی کند و یک بار دیگر او را اهلی کند … 3 و 4 از ضربه لذت بردن از جعبه جدید مجموعه ای برای جمع آوری نسخه های حماسه تفنگداران دریایی ایالات متحده ، و خود را در یک داستان عاشقانه منحصر به فرد بین اسکارلت ، مو قرمز سرخ و کیر ، عاشق نظامی خود غرق کنید. درباره نویسنده ، Araria Romano تاریخ نظامی را در سوربن می خواند و علاقه زیادی به ادبیات و هنر دارد. برای سالهای زیادی ، او در حال نوشتن رمان های تاریخی و عاشقانه است ، چه آنها در گذشته زندگی می کردند ، چه در حال حاضر و یا حتی به حجاب جادو تبدیل شده اند … تا زمانی که عشق و اشتیاق موضوع اصلی طرح باقی بماند متعجب.

[ad_2]

دانلود pdf کتاب La Trève de minuit – Jusqu'à la reddition : Les tomes 3 et 4 de la saga de romance U.S. Marines réunis en un volume inédit !