دانلود پی دی اف کتاب Die Berufsfachschule zum Übergang in eine Ausbildung aus sozialpädagogischer Perspektive. Welche Bedingungen entscheiden über das Gelingen der neuen Schulform?

[ad_1]

پایان نامه کارشناسی سال 2020 در گروه آموزشی – آموزش اجتماعی ، درجه: 1.3 ، دانشگاه RheinMain ، زبان: آلمانی ، انتزاع: این پایان نامه کارشناسی سوال اصلی را روشن می کند: چه شرایطی باید در سیستم مدرسه و فرم مدرسه جدید ایجاد شود ، یا سیستم مدرسه چه شرایطی باید تغییر کند تا جوانان با یا بدون مدرک دیپلم متوسطه در هنرستان بتوانند اهداف شخصی و شغلی خود را برای انتقال به آموزش توسعه دهند؟ این امر بر اوضاع زندگی جوانان در خانه و مدرسه متمرکز است که باعث رشد و پیشرفت شخصی و یادگیری رسمی در مدرسه می شود ، تا مانع یا متوقف شدن کامل شود. در مرحله بعدی ، محیط زندگی گروه پننت قرار است به صورت عمیق تجزیه و تحلیل شود. به عنوان مبنای نظری ، مفهوم انباشت طبق نظر لوتار بوهانیسک و رویکرد توانمندسازی از نظر نوربرت هریگر در بخشهای زیر ارائه شده و جنبه های مربوط به گروه هدف به موقعیتهای اولیه آنها منتقل می شود. هدف دستیابی به یک بنیاد مفهومی در قالب توصیه هایی برای اقدام برای کارشناسان آموزشی اجتماعی با یک پیشنهاد روش شناختی کوچک است که می تواند به عنوان یک سنگ بنای توسعه شناخته شود. از سال تحصیلی 2020/2021 ، تعدادی از مدارس فنی حرفه ای در هسن دارای نوع جدیدی از مدرسه خواهند بود که تاکنون فقط در آزمایش چند مدرسه گنجانده شده است. پروژه آزمایشی قبلی با سرعت نسبی و سپس با تلاش علمی قابل توجه اجرا شد. این س arال مطرح می شود که آیا این ممکن است برای ارتقا skills مهارت ها ، ارائه جهت گیری حرفه ای و کمک به برنامه ها کافی باشد. به خصوص هنگامی که تحصیل در تحصیل ترک می کند حداقل مفاهیم مشابهی دارد. اما چرا این جوانان در تمرین نیامده اند؟ و آیا آنها هم می خواستند به آنجا بروند؟

[ad_2]

دانلود pdf کتاب Die Berufsfachschule zum Übergang in eine Ausbildung aus sozialpädagogischer Perspektive. Welche Bedingungen entscheiden über das Gelingen der neuen Schulform?