دانلود پی دی اف کتاب Development of Chemistry-Based Screening Platform for Access to Mirror-Image Library of Natural Products :

[ad_1]

این پایان نامه به طور عمده توسعه یک فرآیند غربالگری برای یک کتابخانه آینه ای از محصولات طبیعی دستکاری را توصیف می کند. این نشان می دهد که چگونه ، با استفاده از پروتئین های تصویر آینه ای برای نمایش محصولات طبیعی موجود ، ایزومرهای موجود در تصاویر آینه ای محصولات طبیعی را نمی توان در فرآیند آینه نمایش داد. علاوه بر این ، ایزومرهای آینه ای تصویر ، از جمله پروتئین های هدف و محصولات طبیعی ، در درجه اول از طریق سنتز شیمیایی تهیه می شوند ، استراتژی غربالگری ارائه شده در اینجا اهمیت شیمی آلی را نشان می دهد. محصولات طبیعی معمولاً به عنوان منابع ارزشمند برای کشف مواد مخدر مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال ، از آنجا که بیشتر آنها به صورت تک فرم آنانتومری تولید می شوند ، محققان فقط محصولات طبیعی را که بر استریوشیمی موجود در طبیعت تأثیر می گذارد آزمایش کرده اند. از آنجا که محصولات طبیعی و انانتیومرهای آنها دارای خصوصیات فیزیکوشیمیایی مشابه و فعالیتهای مختلف بیولوژیکی هستند ، ایزومرهای آینه ای محصولات طبیعی ، کاندیداهای امیدوار کننده منابع دارویی جدید هستند. در تلاش برای شناسایی عوامل ضد سرطانی از کتابخانه آینه ، سنتز پروتئین های شیمیایی برخی از آنكوپروتئین های هدف ، MDM2 ، MDMX و GRB2 و كاربردهای آنها در فرآیند غربالگری آرایه شیمیایی بدست آمد. در طی این فرایند ، آنانتیومر NP843 ، که آنانتیومر مشتق توکوفرول است ، با موفقیت به عنوان یک مهارکننده فعل و انفعالات جدید MDM2-p53 شناسایی شد. این نتایج به وضوح نشان می دهد که یک کتابخانه آینه ای از محصولات طبیعی دستکاری کننده ، یک منبع دارویی بی بدیل را نشان می دهد. بر این اساس ، استراتژی غربالگری مبتنی بر شیمی که در این رساله توصیف شده است مورد توجه بسیاری از طیف وسیعی از شیمی دانان درگیر در محصولات طبیعی ، شیمی دارویی و مصنوعی خواهد بود.

[ad_2]

دانلود pdf کتاب Development of Chemistry-Based Screening Platform for Access to Mirror-Image Library of Natural Products :