دانلود پی دی اف کتاب c't Python-Projekte : Von alltagstauglich bis völlig nerdig – anhand praktischer Projekte mit Python programmieren lernen.

[ad_1]

بالاخره زمان برنامه! اکنون تمام کارهای احمقانه ای را که قبلاً روی کامپیوتر با دست انجام داده اید ، خودکار کنید. تا جایی که مجبور نباشید آنقدر تایپ کنید ، پایتون را نصب می کنید و مستقیماً با شماره ویژه جدید شروع می کنید ، نه “پروژه های پایتون”. چه شما نیاز به یادگیری پایتون از ابتدا دارید و چه استفاده از دانش قبلی خود برای شروع مستقیم کار برنامه نویسی – مسئله ویژه معرفی کاملی برای همه است! با استفاده از مثال یک مدیر رمز عبور ، مبتدیان اولین مراحل را با Python و نحوه انجام برنامه های شی گرا یاد می گیرند. البته برای بچه ها خیلی خشک است: آنها می توانند با یک بازی که خودشان برنامه ریزی کرده اند شروع کنند. تیم تحریریه از پروژه های روزمره برای نشان دادن نحوه کار با OAuth2 ، نحوه خواندن Google Fit API یا نحوه ایجاد ساختارهای جهانی ساختمان در یک پایگاه داده SQL با Django استفاده می کند. با مجموعه کاملی از پروژه های هوش مصنوعی ، ما نشان می دهیم که چگونه می توانید کامپیوترها را از یک مجموعه داده یاد بگیرید. هایس-ورلاگ هرگز چنان اژدهای افتاده ای را منتشر نکرد که سرش را پایین بکشد! برای کسانی که این زبان را می دانند ، “پروژه های پایتون” ویژه ای ضروری است و برای همه افراد دیگر ، این فرصت مناسب برای ایجاد زیبایی و زیبایی زبان برنامه نویسی پایتون به زندگی شما است.

[ad_2]

دانلود pdf کتاب c't Python-Projekte : Von alltagstauglich bis völlig nerdig – anhand praktischer Projekte mit Python programmieren lernen.