دانلود پی دی اف کتاب c't Daten schützen – So bleiben Ihre Daten im Netz sicher und privat : Rabattaktion – Jetzt 30 Euro günstiger: Mit dem c't Raspion Datenspione im Haushalt entlarven. Wehren Sie sich gegen Tracking und erfahren Sie, wie Sie Ihre Daten im Netz schützen.

[ad_1]

چه بازدید از وب سایت ، چه س quالات موتور جستجو یا ردیابی فیس بوک: کاربران در همه جای وب ردیابی می کنند. نه تنها صنعت تبلیغات بلکه مقامات نیز این داده ها را جمع آوری کرده ، ارزیابی می کنند و از آنها برای ایجاد نمایه استفاده می کنند. علاوه بر این ، تلفن های هوشمند به عنوان اشکال ، حرکت ضبط شده و رفتار ارتباطی تحقیقاتی عمل می کنند. لارک هشت پا داده در همه جا ؛ حریم خصوصی در اینترنت دائماً زیر چرخ می رود. از خود در برابر ردیابی جعلی محافظت کنید! سردبیران ویژه ابزارهای لازم در “حفاظت از داده ها” را در اختیار شما قرار داده اند. شما می دانید که شرکتهای آمریکایی ، بیش از همه گوگل ، داده های شما را چگونه و کجا سیفون می کنند و چگونه می توانید با آنها کنار بیایید. مجموعه ای جامع از چک لیست ها به شما کمک می کند تا در محافظت از حریم خصوصی خود پیشرفت چشمگیری داشته باشید. برای این کار لازم نیست که یک متخصص IT باشید: این کار معمولاً برای خم کردن برخی پیچ های تنظیمات به نرم افزارهای استاندارد مانند مرورگر وب ، برنامه ایمیل یا پیام رسان کافی است. در یادداشت دیگری درباره تخصص ها ، تیم تحریریه c’t پیشنهادهایی در مورد نحوه دفع داده های قدیمی جمع شده در طول سال ها ، به ویژه در شبکه های اجتماعی ارائه می دهد. اینها ممکن است تصاویر نامطلوبی از حزب باشد ، اما موقعیتهای سیاسی که امروز مشترک نیستند نیز ترجیح داده می شوند. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه تشخیص چهره کار می کند و چگونه می توانید از خود در برابر آن محافظت کنید. اگر اکنون داده ها و ارتباطات خود را رمزگذاری می کنید ، در حال مشاهده موثر هستید. اینجا هم کمکی به شما نمی کند. ما یک قدم جلوتر می رویم و شما را در یک شماره ویژه برای کشف جاسوسان دعوت می کنیم. برای این کار از پروژه c’t-Raspion ما استفاده کنید. با یک جعبه سخت افزاری کوچک می توانید ترافیک را تجزیه و تحلیل کنید و نشت ناخواسته داده های خصوصی را تشخیص دهید ، به عنوان مثال از تلویزیون های هوشمند یا دوربین های IP ارزان قیمت. به عنوان یک خریدار ویژه ، شما یک مجموعه سخت افزار برای Cash-Raspbian در فروشگاه ما با قیمت ارزان دریافت خواهید کرد.

[ad_2]

دانلود pdf کتاب c't Daten schützen – So bleiben Ihre Daten im Netz sicher und privat : Rabattaktion – Jetzt 30 Euro günstiger: Mit dem c't Raspion Datenspione im Haushalt entlarven. Wehren Sie sich gegen Tracking und erfahren Sie, wie Sie Ihre Daten im Netz schützen.