دانلود پی دی اف کتاب Bringing Down the Iron Curtain : Paradigmatic Change in Research on the Bronze Age in Central and Eastern Europe?

[ad_1]

پایین کشیدن پرده آهنی: تغییراتی در تحقیقات مربوط به عصر مفرغ در اروپای مرکزی و شرقی؟ تحقیقات علمی از نسل های مختلف از دوازده کشور (مجارستان ، رومانی ، جمهوری چک ، اسلواکی ، صربستان ، کرواسی ، اوکراین ، انگلستان ، آلمان ، ایالات متحده آمریکا ، کانادا ، اتریش) را ارائه می دهد ، که در قرن بیستم یکی از همین عناوین را داشت حضور داشت نشست 2014 باستان شناسان اتحادیه اروپا در استانبول. این مقاله ها از دیدگاه های مختلف به مسئله تغییر رویکرد در تحقیقات عصر برنز در کشورهای اروپای مرکزی و شرقی پرداختند. از سقوط کمونیسم در اروپای مرکزی و شرقی و گشودن این مناطق به غرب ، یک ربع قرن می گذرد. با این روند ، باستان شناسی شاهد جریان زیادی از پروژه ها و ایده های جدید بود. تماس دو جانبه ، انتشار علمی دانشمندان در سراسر اروپا و دستیابی به ادبیات تحقیق ، فرآیندهای تغییر را ارتقا داده است. این بخش اولین مطالعه ای است که به این موضوعات ، به ویژه باستان شناسی عصر برنز می پردازد. در این سهم نه تنها مباحث نظری ، بلکه تحولات فعلی در همه جنبه های عملکرد باستان شناسی نیز بحث شده است.

[ad_2]

دانلود pdf کتاب Bringing Down the Iron Curtain : Paradigmatic Change in Research on the Bronze Age in Central and Eastern Europe?