دانلود پی دی اف کتاب Besteuerung von Indexfonds nach dem neuen Investmentsteuergesetz am Beispiel des MSCI World : Welche Bedeutung haben steuerrechtliche Überlegungen für zukünftige Privatanleger?

[ad_1]

دانشکده حقوق – حقوق مدنی / حقوق تجارت ، حقوق شرکتی ، قانون ضد انحصاری ، حقوق تجارت ، درجه: 1.3 ، Hamburger Fern-Hochschule ، زبان: آلمانی ، چکیده: مالیات پایان نامه کارشناسی از سال 2019 کار می کند و نحوه درآمد خارجی تحت قانون مالیات موضوع حل شده است یک دیدگاه مهم و پاسخ به این سوال نیز باید باشد ، ملاحظات قانون مالیات قبل از سرمایه گذاری چقدر مهم هستند. از آنجا که درآمد کشورهای مختلف حاصل می شود و سود آن از قبل توسط شرکت مالیات دریافت می شود ، سرمایه گذار باید فکر کند که آیا درآمد باقیمانده ای دارد یا خیر و مجبور است در اظهارنامه مالیاتی خود به هر شرکت شربت بدهد. یا خیر. علاوه بر این ، هدف از کار بررسی دقیق تر قانونی بودن آخرین مالیات پس انداز است ، زیرا اساساً افراد فقیر و فقیر نرخ مالیات یکسانی را پرداخت می کنند. در نگاه اول ، این ممکن است با اصل مالیات یکنواخت رایج در قانون مالیات مطابقت نداشته باشد. بسیاری از مردم به فکر سرمایه گذاری پس اندازهای خود در بازارهای سهام جهان هستند. صفحه اصلی انجمن صندوق آلمان نشان می دهد که تعداد بیشتری از شهروندان آلمانی در صندوق های سرمایه گذاری باز ، از جمله ETF های به اصطلاح سرمایه گذاری می کنند. هدف از سرمایه گذاری ایجاد ثروت خصوصی است. با این حال ، ایالات می خواهند از ETF بهره مند شوند و بر این اساس از سرمایه گذار مالیات بگیرند. اما در اینجا متوقف نمی شود ، زیرا سود اضافی این شرکت مالیات دریافت می شود. علاوه بر این ، ویژگی خاص این است که برخی از ETF ها در سراسر جهان سرمایه گذاری می کنند و نه تنها مقامات مالیاتی آلمان ، بلکه کشورهای دیگر نیز می خواهند در موفقیت سرمایه گذار برای اهداف مالیاتی شرکت کنند. بنابراین سرمایه گذار با این چالش روبرو است که مالیات خود را به درستی مالیات دهد یا بار مالیاتی خود را بهینه کند.

[ad_2]

دانلود pdf کتاب Besteuerung von Indexfonds nach dem neuen Investmentsteuergesetz am Beispiel des MSCI World : Welche Bedeutung haben steuerrechtliche Überlegungen für zukünftige Privatanleger?