دانلود پی دی اف کتاب AWS Certified Security – Specialty Exam Guide : Build Your Cloud Security Knowledge and Expertise As an AWS Certified Security Specialist (SCS-C01)

[ad_1]

با اصول امنیت ابری آشنا شوید و با کمک این راهنمای جامع صدور گواهینامه ، برای آزمون تخصصی امنیت AWS آماده شوید. شرح آزمون برای قبولی در آزمون با اطمینانAWS Certified Security – تخصص یک آزمون صدور گواهینامه است تا تخصص شما را در امنیت ابر پیشرفته تأیید کند. با افزایش تقاضا برای مهارت های امنیتی AWS در بازار ابر ، این گواهینامه می تواند به شما کمک کند در حرفه خود پیشرفت کنید. این کتاب به شما کمک می کند تا برای آزمون آماده شوید و از طریق ایجاد راه حل های امنیتی پیچیده به گواهینامه برسید. برای اجرای مدل مسئولیت مشترک AWS و بهترین شیوه های مدیریت دسترسی برای درک هویت و مدیریت دسترسی ، به تدریج مهارت های خود را ایجاد خواهید کرد. این کتاب همچنین به مثال ها و اصول کسب زیرساخت های VPC می پردازد. با در نظر گرفتن تهدیدات امنیتی ، آسیب پذیری ها و حملاتی مانند حملات DDoS ، می دانید که چگونه آنها را در سطوح مختلف کاهش دهید. سپس با استفاده از زیرساخت های حسابرسی و حاکمیت و همچنین مکانیسم های ورود به سیستم و ردیابی داده ها ، نحوه انطباق را فرا می گیرید و می آموزید که چگونه از AWS برای نظارت بر محیط خود استفاده کنید. بعداً ، شما می دانید که چگونه رمزگذاری داده را همراه با دستیابی به رمزگذاری زنده پیاده سازی کنید. سرانجام ، شما بهترین روش های امنیتی را کشف خواهید کرد ، که به شما کمک می کند تا تصمیمات مهمی در رابطه با هزینه ، امنیت و پیچیدگی استقرار بگیرید. در پایان این کتاب امنیتی AWS ، شما مهارت قبولی در آزمون و طراحی یک راه حل امن AWS را خواهید داشت. شما یاد خواهید گرفت که چگونه امنیت را شناسایی و کاهش دهید. برای امنیت مناسب از منابع خدمات وب آمازون (AWS) محافظت کنید. و با استفاده از AWSWho به طور م inثر وارد شوید. این کتاب برای شما مفید است. اگر شما یک مدیر سیستم یا یک متخصص امنیت هستید تا یک گواهینامه امنیتی AWS دریافت کنید ، این کتاب برای شما مناسب است. تجربه بیشتر در امنیت محیط های ابری برای استفاده بیشتر از این کتاب AWS ضروری است.

[ad_2]

دانلود pdf کتاب AWS Certified Security – Specialty Exam Guide : Build Your Cloud Security Knowledge and Expertise As an AWS Certified Security Specialist (SCS-C01)