دانلود پی دی اف کتاب Advances on Broad-Band Wireless Computing, Communication and Applications : Proceedings of the 12th International Conference on Broad-Band Wireless Computing, Communication and Applications (BWCCA-2017)

[ad_1]

این کتاب مجموعه مقالات دوازدهمین کنفرانس بین المللی رایانه ، ارتباطات و برنامه های بی سیم با پهنای باند است که از 8 تا 10 نوامبر 2017 در بارسلون ، اسپانیا برگزار شد. شبکه های اطلاعاتی در حال توسعه سریع هستند. انواع مختلفی از شبکه ها با ویژگی های مختلف در حال ظهور هستند و در شبکه های ناهمگن ادغام می شوند. در نتیجه ، مشکلات متقابل زیادی وجود دارد که می تواند در سطوح مختلف طراحی سخت افزار و نرم افزار نهادهای ارتباطی و شبکه های ارتباطی رخ دهد. انتظار می رود این شبکه ها تقاضای روزافزون استفاده را مدیریت کنند ، پشتیبانی از بسیاری از سرویس های مهم را فراهم کنند ، کیفیت خدمات (QoS) را تضمین کرده و استفاده از منابع شبکه را بهینه کنند. موفقیت در شبکه های تمام IP و فناوری بی سیم سبک زندگی را تغییر داده است. مردم در سراسر جهان و پیشرفت در زمینه تلفیق الکترونیکی و ارتباطات بی سیم زمینه را برای دسترسی به شبکه های بی سیم در حال پرواز فراهم می کنند ، زیرا دستگاه های الکترونیکی می توانند به سرعت در هر زمان و هر مکان با یکدیگر تبادل اطلاعات کنند. هدف این کتاب تهیه است. آخرین یافته ها ، روش ها و تکنیک های توسعه از دو منظر نظری و عملی در مورد مناطق باند وسیع و نوظهور محاسبات بی سیم.

[ad_2]

دانلود pdf کتاب Advances on Broad-Band Wireless Computing, Communication and Applications : Proceedings of the 12th International Conference on Broad-Band Wireless Computing, Communication and Applications (BWCCA-2017)