دانلود پی دی اف کتاب Advances in Network-Based Information Systems : The 20th International Conference on Network-Based Information Systems (NBiS-2017)

[ad_1]

این کتاب آخرین یافته های تحقیق ، نتایج نوآورانه تحقیق ، روش ها و تکنیک های توسعه را از دو منظر نظری و عملی مربوط به زمینه های نوظهور شبکه اطلاعات و کاربردهای آنها برجسته می کند. این شامل مقالات بیستمین کنفرانس بین المللی سیستم های اطلاعاتی مبتنی بر شبکه (NBiS-2017) است که در 24 تا 26 اوت 2017 در تورنتو ، کانادا برگزار شد. شبکه ها و سیستم های اطلاعاتی کانادایی به سرعت در حال تکامل هستند. علاوه بر این ، روندها و برنامه های جدید پویا در شبکه های اطلاعاتی مانند شبکه های حسگر بی سیم ، شبکه های موقت ، سیستم های نظیر به نظیر ، شبکه های خودرو ، شبکه های فرصت طلب ، محاسبات شبکه و ابر ، محاسبات جامع و همه جا ، سیستم های چندرسانه ای ، امنیت وجود دارد . سیستم های چند عاملی ، شبکه های پرسرعت و سیستم های مبتنی بر وب. انتظار می رود این شبکه ها تعداد فزاینده ای از کاربران را مدیریت کنند ، از طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی کنند ، کیفیت خدمات (QoS) را تضمین می کنند و منابع شبکه آنها را بهینه می کنند. به نوبه خود ، این خواسته ها منشأ موضوعات مختلف تحقیقاتی و چالش هایی است که باید برطرف شوند – و معروف هستند که به جلو حرکت می کنند.

[ad_2]

دانلود pdf کتاب Advances in Network-Based Information Systems : The 20th International Conference on Network-Based Information Systems (NBiS-2017)