دانلود پی دی اف کتاب دانلود کتاب های خارجی و خرید کتاب الکترونیکی در ایبوک رالی

[ad_1]

دانلود کتاب

پیشرفت در فن آوری به مردم امکان استفاده از بسیاری از دستگاه های هوشمند مانند تبلت و کتاب خوانندگان دیجیتال (ابزارهای جهت دهی) دانلود کتاب الکترونیکی و مطالعه آن) بسیار استفاده می شود. امروزه کتاب های الکترونیکی علاقه مندان بسیاری را از سراسر جهان به خود جلب کرده است. بهترین مزیت کتاب های الکترونیکی اندازه کوچک و قابلیت حمل آسان آنها است. شما می توانید صدها کتاب را در یک حافظه کوچک حمل کنید. این ویژگی به شما کمک می کند تا از نیاز به فضای کتابخانه در خانه خود جلوگیری کنید. به خاطر داشته باشید که نگهداری نسخه های چاپی کتاب بسیار دشوار است. زیرا با گذشت زمان به هر دلیلی ممکن است کتاب کیفیت خود را از دست بدهد یا از دست بدهد. اما کتاب های الکترونیکی هرگز کیفیت خود را از دست نمی دهند. زیرا با تهیه نسخه پشتیبان می توانید چندین نسخه پشتیبان از آن داشته باشید. نسخه های چاپی را نمی توان در داخل نوشت یا علامت گذاری کرد. اما بدون آسیب رساندن به کتاب الکترونیکی ، می توانید با استفاده از نرم افزارهای ویژه به راحتی در آنها یادداشت کنید. هر زمان که بخواهید می توانید نسخه ای از آنها را چاپ کنید. ویژگی دیگر توانایی بزرگنمایی فونت کتاب است ، در حالی که در چاپ این امکان برای شما وجود ندارد. یکی از مزایای کتاب الکترونیکی این است که به راحتی می توانید کلمه یا عبارت مورد نظر خود را پیدا کنید. می توانید کتاب را فقط با یک کلیک از سایت مربوطه بارگیری کنید. بنابراین نیازی به مراجعه فیزیکی به بازار و خرید کتاب نیست. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

دانلود کتاب های خارجی

امروزه یکی از اصلی ترین موانع پیش روی محققان ایرانی نحوه استفاده از منابع علمی ارزشمند ، به ویژه بارگیری کتاب های دانشگاهی خارجی است. بدون شک ، این کتاب منبع ارزشمندی محسوب می شود ، زیرا نتیجه سالها تحقیق یک دانشمند است. به دلایلی ، بارگیری کتابهای جدید خارجی برای محققان ایرانی امکان پذیر نیست ، اما راه حل چیست؟ همانطور که گفته شد ، دستیابی به منابع علمی یکی از نگرانی های دانشمندان و دانشجویان کشور است. بارگیری این کتاب ها از سایت های خارجی مانند آمازون بسیار گران است. بنابراین ، ما سایت هایی را پیشنهاد می دهیم که به شما امکان می دهد کتابهای خارجی PDF را به صورت رایگان یا با هزینه بسیار کم بارگیری کنید. برخی از کتابهای خارجی در ایران ترجمه و منتشر شده است. اما برای بسیاری از کتاب ها ، به ویژه کتاب های تازه منتشر شده ، حتی نسخه اصلی زبان آن در بازار کتاب ایران یافت نمی شود. بنابراین ، دانشجویان و محققان ایرانی در تهیه منابع علمی خود مشکل خواهند داشت. سایت دانلود کتاب های خارجی گردهمایی کتاب الکترونیکی با دسترسی کامل به کلیه کتابهای الکترونیکی تازه منتشر شده و همچنین بیش از 6 میلیون کتاب الکترونیکی ، گامی اساسی در جهت تأمین نیازهای پژوهشی محققان ایرانی برداشته است. سایت تجمع ebook بر اساس تجربه 10 ساله تیم مدیریتی خود ، کلیه کتابهای ایران را با نسخه الکترونیکی در اختیار ایران پایپر و انجمن منابع علمی VR قرار می دهد. موتور جستجوی قدرتمند سایت تجمع ebook امکان جستجو و بارگیری کتاب های خارجی با نام ISBN و نویسنده یا ناشر را فراهم کرده است.

کتابهای خارجی بخرید

امروزه خرید کتاب های خارجی یکی از نیازهای اساسی دانشجویان و اساتید ایرانی است. اما دسترسی و بارگیری کتابهای خارجی محدودیتی دارد. یکی از آنها ممنوعیت پرداخت ارز است. به دلیل محدودیت های بین المللی امکان خرید مستقیم از کتابفروشی های خارجی برای کاربران ایرانی وجود ندارد. بعلاوه ، با توجه به قیمت ارز در ایران ، خرید کتاب لاتین به دلیل هزینه بسیار بالای ارز برای دانشجویان و محققان ایرانی مقرون به صرفه نیست. از طرف دیگر ، اکثر کتاب های خارجی که خریداری می شوند قفل نرم افزاری دارند. این باعث می شود که شما نتوانید دائماً از کتاب مورد نظر خود استفاده کنید. با توجه به اینکه بسیاری از سایتهای خرید کتاب خارجی فایل PDF کتاب را مستقیماً در اختیار کاربر قرار نمی دهند ، امکان چاپ یا ارسال آن برای دیگران وجود ندارد. اگر نسخه چاپی کتاب خارجی را خریداری کنید ، علاوه بر قیمت کتاب ، باید هزینه پست را نیز پرداخت کنید. بخاطر داشته باشید که از زمان ارسال کتاب به ایران حدود دو تا سه هفته طول خواهد کشید. نکته آخر که باید در نظر گرفت این است که سایت های واسطه ای وجود دارند که به شما امکان می دهند PDF کتابهای خارجی را خریداری کنید ، به ویژه از سایت هایی مانند آمازون ، که حدود 20 تا 25 درصد ارزش کتاب را به دلیل اینکه از کارمزد دریافت می کنند ، به خودشان ارائه می دهند. بر اساس آنچه در بالا بیان شد. پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید کتاب خارجی را دارید ، ابتدا آن را در سایت تجمع eBook پیدا کنید. محل تجمع کتاب الکترونیکی به شما امکان می دهد حداقل 80٪ از حدود 6 میلیون کتاب خارجی را با قیمت واقعی بارگیری کنید. توجه داشته باشید که همه کتابهای الکترونیکی موجود از طریق تیم تجمع کتابهای الکترونیکی در دسترس شما است. بنابراین ، اگر کتابی را در سایت جستجو کردید و در دسترس نبود ، می توانید با کلیک روی گزینه سفارش کتاب ، آن را درخواست کنید. این کتاب در کمترین زمان ممکن قیمت گذاری می شود و پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.

مزایای خرید کتاب های خارجی از سایت تجمع eBook:

کتابها را با 10٪ در پایان قیمت اصلی کتاب در فروشگاه های خارجی خریداری کنید

کتابهای ارسالی به مدت 12 ساعت تهیه و ارسال می شود.

قفل های دیجیتالی ناشران خراب است و می توان کتاب را بدون محدودیت زمانی خواند.

برای تیم تجمع eBook امکان تولید نسخه صحیح PDF (بهترین نسخه برای چاپ) کتابها وجود دارد.

[ad_2]

دانلود pdf کتاب دانلود کتاب های خارجی و خرید کتاب الکترونیکی در ایبوک رالی