دانلود پی دی اف کتاب خرید و دانلود کتاب The Awe Factor : How a Little Bit of Wonder Can Make a Big Difference in Your Life (Inspirational Gift for Friends, Personal Growth Guide)

[ad_1]

چگونه اوری ، زمین و شگفتی را در زندگی روزمره پیدا کنیم “در دنیایی که اخبار ناخوشایند بیشتر از خوب است ، کتاب آلن کلاین با نام” فاکتور دور “باعث تسکین و تسکین روح می شود.” – مگی عمان برای کشف و تعریف هیبت نزد شانون ، نویسنده کتاب های دعا ، دعا برای شفا ، دعا برای امید و راحتی و نویسنده CalmBestselling و مجری TEDx ، آلن کلین ، بازمی گردد. وی در آخرین کتاب خود به خوانندگان نشان می دهد که چگونه از طناب زدن های روزمره زندگی پرهیز کنند ، چشم های خود را به هیبت و حیرت از اطراف باز کنند. غیر طبیعی بودن یعنی چه؟ یا به عبارت ساده تر ، هیبت چیست؟ کلین برای حمایت از آخرین تحقیقات علمی ، هدف خود را تعریف هیبت و تأثیرات آن بر سلامتی و خوشبختی قرار داد. به عنوان مثال ، طی ده ها سال گذشته ، یا دانشمندان ، در میان چیزهای دیگر ، این حیرت را یافته اند: اتصال ما به دیگران برای رسیدن به سطح استرس ما با پاشیدن خوانندگان معنوی و علمی ، فاکتورهای دور. یک واقعه انسانی کلاین از تحقیقات گرفته تا داستان های الهام بخش اولیه ، منعکس کننده هیبت ، معنی و هدف است. و او با کمک ابزارها ، نکات و تکنیک های جذاب عالی به خوانندگان کمک می کند تا در زندگی خود آگاهی و رشد ، هیبت و تعجب بیشتری کسب کنند. عالی است ، پس شما The Eve Factor را بسیار دوست خواهید داشت.

[ad_2]

دانلود pdf کتاب خرید و دانلود کتاب The Awe Factor : How a Little Bit of Wonder Can Make a Big Difference in Your Life (Inspirational Gift for Friends, Personal Growth Guide)