دانلود پی دی اف کتاب خرید و دانلود کتاب The Twelve Gifts From the Garden : Life Lessons for Peace and Well-Being (Tropical Climate Gardening, Horticulture and Botany Essays)

[ad_1]

نمایی از باغ از هدیه آن مورو لیندبرگ از دریا “این کتاب یک جشن ، یک رویا ، یک ماجراجویی شگفت انگیز است … – شری ریچرت بلول ، بنیانگذار Simply Celebrate و اکنون نویسنده کتاب گفتن آن است. # 1 فلسفه ، جدید در آگاهی آزاد کردن مجموعه ای از بازتاب های لذتبخش راهنمای زندگی با الهام از گیاهان گرمسیری باغ گل گرانبها او. متن گرمسیری و هنر خط در مناطق استوایی. به سنت آن مورو لیندبرگ ، شارلین با هیبت ساحل در امتداد خط ساحلی فلوریدا یافت شاخ و برگ در باغ های گیاهان Sanibel که بازتاب های روزانه و پیام های متنی را به همراه دارد. زیبایی گیاه شناسی را تغییر می دهد. اگر از نزدیک نگاه کنید ، گیاهان با اراده قوی جوانه می زنند و با عزم راسخ شکوفا می شوند. درختان و گلهای زیبا چارلین پیام های الهام گرفته از باغ را از تجربیات خود با هنر ، جذب شده توسط شفا و درک ، تهیه می کند. در داخل ، نقل قول ها ، بازتاب ها و مطالب اضافی را پیدا کنید: نقاشی های خطوط قلم گل ، برگ و گیاهان باغی با دوازده منبع هدیه illustratorlein و درسهایی که از دو مکان دیگر آموخته اید. ، هدایای باغ Virelaxing یا هدایای ساحلی. اگر بدنبال زندگی مخفی درختان یا زیبایی یک باغ گل شاخه بریده هستید ، این خاطره دوستدار محیط زیست علاوه بر کتابهای طبیعی ، می تواند کتابهای خوبی باشد. ترکیبی از کتاب باغ و کتاب مراقبه ، هدایای دوقلو از باغ مجموعه ای از بوم شناسی و درمان ها ، اکتشافات و اپی فانی ها است. از کتابهای آن لاموت ، هدایای باغبان یا هدایای الهام بخش برای زنان لذت ببرید. نان شیرین یا زندگی پنهان درختان الف بنابراین دوازده هدیه از باغ خواندن بعدی شما است!

[ad_2]

دانلود pdf کتاب خرید و دانلود کتاب The Twelve Gifts From the Garden : Life Lessons for Peace and Well-Being (Tropical Climate Gardening, Horticulture and Botany Essays)